drrokni
03 خرداد 1402 - 21:15

کشف ۲ و نیم میلیارد لوازم خانگی قاچاق در کرج

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان البرز از کشف 8 دستگاه انواع لوازم خانگی قاچاق از یک انبار در خیابان بهار شهر کرج خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را 2 و نیم میلیارد ریال برآورد کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، حسنعلی پارسافر، رییس پلیس امنیت اقتصادی استان البرز، در جمع اصحاب رسانه، گفت: در پی دریافت اخبار مردمی مبنی بر نگهداری لوازم خانگی قاچاق در یک انبار در خیابان بهار شهر کرج، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از بررسی‌های میدانی و احراز صحت خبر با هماهنگی مقام قضائی به انبار مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن ۵ دستگاه کولر گازی، یک دستگاه تلویزیون ۶۵ اینچ و ۲ دستگاه لباسشویی خارجی و قاچاق کشف کردند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان البرز از دستگیری یک نفر در این خصوص خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را حدود ۲ و نیم میلیارد ریال برآورد کردند.

 پارسافر در پایان از معرفی متهم این پرونده به مراجع قضائی خبر داد و خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود در حوزه کالای قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ در اختیار پلیس بگذارند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1236494